USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras Guaruja Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Apartamento frente ao Mar Guarujá-Pitangueiras Guarujá Apartamento frente ao Mar Guarujá-Pitangueiras Guarujá Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras

ex. Apartamento Frente Ao Mar Ed Ilha Do Governador 1050

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-20
2026-10-21

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

17

Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras


Το Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras με 3 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην παραλιακή τοποθεσία και απέχει μόλις 250 μέτρα από την Παραλία Pitangueiras. Αυτό το διαμέρισμα 120 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 9 άτομα.

Κιόσκι ατμοκίνητων τρένων απέχει 7 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Centro είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Το Ενυδρείο του Σάντος απέχει σχεδόν 6 χλμ. απόσταση από το Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras.

Το κατάλυμα περιλαμβάνει μπαλκόνι και κουζίνα, και βλέπει στη θάλασσα.

Η μικρή κουζίνα έχει επίσης ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Pref Saladino βρίσκεται σε απόσταση 90 λεπτών οδικώς.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Ilha Pompeba
    700 μ.
  • Παραλία Asturias
    1,4 χλμ.
  • Αγορά Χειροτεχνημάτων Asturias
    1,6 χλμ.
  • Guaiuba Beach
    3,8 χλμ.
  • Ζαρντίμ Αστούριας
    1,7 χλμ.
  • Παραλία Enseada
    3,7 χλμ.
  • Andradas Fort
    3,4 χλμ.
  • Praia do Bueno
    3,4 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    91 χλμ.
  • Σταθμοί τραίνων
  • Maua
    42 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Στο δωμάτιο

  • Τραπέζι φαγητού
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 22:00
Check-out: από 12:00 έως 14:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras;

    Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras στο κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras;

    Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras αποτελεί 257$.
  • ❓

    Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras;

    Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-20
2026-10-21

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Apartamento Frente Ao Mar Guaruja-Pitangueiras, Βραζιλία

Avenida Marechal Deodoro Da Fonseca 14 Andar 141, Γκουαρούχα, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved